Strona główna » Borelioza – Konflikt rozłąki
borelioza konflikt rozłąki

Borelioza – Konflikt rozłąki

by thirdeye777
0 komentarzy

Borelioza konflikt rozłąki

Dawno temu chciałem napisać artykuł o boreliozie, ponieważ bliska mi osoba ma ją od 12lat. Ta osoba doświadczyła utraty ukochanego psa w dzieciństwie, straciła przyjaciela, porzucił ją ojciec, mama była niedostępna emocjonalnie… W moim życiu przeżywałem stratę już kilka razy, rozwód rodziców, bujanie się z domu do domu, co powodowało utratę kontaktu z przyjaciółmi czy wreszcie rozstania z partnerkami. Moje ostatnie było wyjątkowo bolesne, spadło jak grom z nieba. Idealnie w tym momencie zachorowałem ja.
Czym jest borelioza i jak nie panikować tylko czerpać z niej naukę?

Borelioza Totalna Biologia

Totalna Biologia mówi nam, że sama borelioza jest już objawem rozwiązania konfliktu. Mogło być tak, że czuliśmy się w danej relacji wykorzystywani, uwięzieni jak w kleszczach. Po rozdarciu tej relacji, mamy wrażenie, że utraciliśmy coś, ale nasze ciało wie lepiej. W momencie uwolnienia nasze “ja” odczuwa iluzoryczny ból, ale to tylko pozostałości po tym jak pozwalaliśmy się traktować w danej relacji. Nasza dusza się cieszy, bo jest na dobrej drodze ku wolności. Borelioza jest tego dowodem. Zanim zaczniesz pakować w siebie antybiotyki, przeczytaj ten wpis do końca!

Borelioza konflikt rozłąki

Borelioza objawy

Borelioza leczenie

Borelioza dieta

Badania na boreliozę

Borelioza rumień wędrujący

Neuro-borelioza

Nie panikuj!

Borelioza to technologia, która została stworzona, aby nam zaszkodzić. Niemniej jednak można się z niej wyleczyć. Nie antybiotykami, ale zadbaniem o swoje ciało, umysł i energetykę.

Protokół w PDF do druku jak postępować w trakcie boreliozy, aby złagodzić fizyczne objawy i rozwiązać emocjonalne “krętki”.

Pomocne linki:

Borelioza w świetle Totalnej Biologii

You may also like

Zostaw komentarz

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00